პოლიგრაფიული ფირმა „CMYK 2009” 2009 წლიდან წარმატებით მუშაობს ბაზარზე. ჩვენ უკვე 15 წელია ვვითარდებით და მნიშვნელოვან წარმატებებსაც მივაღწიეთ. ჩვენი კლიენტები და პარტნიორები უკვე დარწმუნდნენ ჩვენთან თანამშრომლობის უპირატესობაში. გვსურს, ახალ კლიენტებსაც მივაწოდოთ ინფორმაცია ჩვენი საქმიანობის შესახებ და შევთავაზოთ ჩვენი მომსახურება.
ვამზადებთ (ვბეჭდავთ):
◊ სავიზიტო ბარათებს, ფლაერებს (ტრიპლეტებს, ბუკლეტებს), წებოვან სტიკერებს და ეტიკეტებს, ◊ წიგნებს (მაგარი და რბილი ყდით), ◊ შესაფუთ ყუთებს (ნამცხვრის, ორცხობილის, მარილის, ტორტის, ხაჭაპურისათვის და ა.შ.), ◊ ბლანკებს, დიპლომებსა და სიგელებს, მოსაწვევ ბარათებს, ◊ ტანსაცმლის იარლიყებს (ქაღალდისა და ნაჭრის იარლიყრბს). ◊ ჩვენთან შესაძლებელია მოოქროვებაც(პაზალოტკა).
ჩვენ გთავაზობთ ხარისხიან პროდუქციასა და საუკეთესო მომსახურებას. ყოველთვის მზად ვართ ორმხრივად მომგებიანი თანამშრომლობისთვის. დაინტერესების შემთხვევაში დაგვიკავშირდით. ფირმის წარმომადგენელი გელა ხეჩიკაშვილი. ტელ., ვაიბერი, ვოტსაპი (+995) 599 38 54 39; (032) 2 27 00 18